Facebook Twitter

Bonusi

  ekspresis.lv lietussargs

 kinokarte ekspresis.lv davanu karte maxima davanu karte

douglas davanu karte

Klientu bonusu programma ir izveidota, lai pateiktos mūsu uzticīgajiem klientiem.

Kas var piedalīties bonusu programmā?

Par ekspresis.lv bonusa programmas dalībnieku var kļūt jebkura juridiska vai privātpersona, kas ir reģistrējusie ekspresis.lv interneta veikalā. Bonusa punkti tiek piešķirti jau no pirmās iepirkšanās reizes.

Kā bonusu programma strādā?

Iepērkoties ekspresis.lv interneta veikalā, par visiem darījumiem tiek piešķirti bonusa punkti, pēc to izpildes. Viens bonusa punkties, tiek piešķirts par vienu eiro ieskaitot PVN, noapaļot centus uz leju. Piemēram, par pirkuma ar summu 183,78 EUR, tik piešķirti 183 bonusa punkti. Uzzināt uzkrāto bonusa punktu skaitu un to darījumus, Jums jāpieslēdzas savam kontam un sadaļā "Profils" jaizvēlas "Jūsu bonusa punkti". Bonusa punkti derīgi 1 (vienu) gadu.

Kā saņemt izvēlēto bonusu?

Lai saņemtu izvēlēto bonusu, Jums veicot pasūtījumu laukā "Papildinformācija par jūsu pasūtījumu" jānorāda kuru no izvēlētajiem bonusiem vēlaties saņemt. Tas tiks Jums tiks piegādāts reizē ar pasūtījumu vai arī gadījumos, ja izvēlētais bonus nav pieejams 2-5 darba dienu laikā, iepriekš par to Jūs brīdinot. Pasūtīt izvēlēto bunusu Jūs arī varat zvanot mums: +371 28804192 vai arī rakstot ekspresis@ekspresis.lv

 

Neskaidrību gadījumā sazinieties ar mums: +371 28804192 vai arī rakstot ekspresis@ekspresis.lv

SIA "Ekspresis 1818" patur tiesības mainīt bonusa programmu, iepriekš par to brīdinot.

eksperesis.lv © 2012 | Visas tiesības aizsargātas | Izstrādāja: Grandem

Salidzini.lv logotips
Atrodi telefonus, datorus, fotokameras un citas preces interneta veikalos
Ceno.lv
Top.LV